WhatsApp Plus indir 2022 En Son Sürüm

WhatsApp Plus indir 2022

Siz PlusLar.com adlı Sitemizden En Son Sürüm WhatsApp Plus indir 2022 bedva ve kolayca indir -e bilirsiniz,  PlusLar olarak bizim diğer sitelerden farkımız size en güvenilir apk -ları kendimiz test edib vürüs ve kötü amaclı kodlara önlem aldıkdan sonra indir -meye sunuyoruz. lütfen yazımız aşağıdan Devamını ok vuraraq sona kadar okudukdan sonra indir menizi uygun görüyoruz.

Whatsapp Plus uygulaması son günlerde insanlar arasında kullanılan ve konuşulan popüler bir uygulamadır. Whatsapp Plus günümüzde uygulamaları gereği tüm insanlar tarafından kullanılmakta diğer programlara nazaran daha çok tercih edilmektedir. Whatsapp Plus uygulamasını telefonlarımıza kurarken ilk etapta öbür programları kaldırmamız gerekir. Bu program gerek fotoğraf gönderiminde çözünürlüğünün yüksekliği ve kalitesi, gerekse ses kaydının yapılması alanında popüler bir uygulamadır.

Whatsapp Plus Uygulamasının Özellikleri

Whatsapp Plus uygulaması Whatsapp uygulamasına nazaran daha çok özellik içermektedir.

Son görülme: Normal Whatsapp uygulamasında insanlara mesaj gönderdiğiniz zaman gönderdiğiniz mesajın sağ alt köşesinde tik işareti bulunmaktadır. Mesaj gönderdiğiniz insanların internetleri kapalı ise mesajın sağ alt köşesinde tek tik işareti görülür. Eğer mesaj gönderdiğiniz karşı tarafın interneti açık ise gönderdiğiniz mesajın sağ alt köşesinde çift tik işareti görülür. Mesajı karşı taraf görene kadar tik işaretleri siyah renkli olacaktır. Karşı taraf mesajı gördüğü andan itibaren tik işareti mavi renge dönecektir.

Normalde bu olaya son günlerde görüldü olayı denilmektedir. Karşı tarafın mesajınızı gördüğü mavi tik ile anlaşılır. Mesajları okuduğunuzu karşı tarafın anlamaması için normal Whatsapp uygulaması ayarlarından değişiklik yapabilirsiniz. Whatsapp Plus 2022 uygulamasının yeni sürümü ile bu tik işaretini kaldırma imkânımız bulunmaktadır. Whatsapp Plus uygulaması sayesinde artık mesajlarınızı sağ alt köşesinde tik işaretleri bulunmamaktadır. Bu özelliği sayesinde gizliliğiniz korunmuş olur. Veya karşından gelen mesajları okuduğunuzu karşı tarafa göstermemiş olursunuz.

Tema: Whatsapp Plus uygulamasında yüzlerce tema bulunmaktadır. Whatsapp Plus uygulaması kullanıcıları temada bulunan çeşitlilik sayesinde kendime uygun temayı bulabilir veya uygulamanın ara yüzünü kendisine göre değiştirebilir. Telefonda kullanılan mesaj uygulamasını kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

Resim ve Videolar: Whatsapp Plus sayesinde telefonunuza gelen resim ve videoların kalitesini bozmadan indirebilirsiniz. Video ve resimleri gerçek boyutlarıyla indirerek orijinalliğini bozmamış olursunuz. Daha büyük dosyaları indirme olanağını da bulabilirsiniz.

Mesaj Şifreleme: Whatsapp Plus uygulaması sayesinde mesajlarınıza şifre koyabilirsiniz. Bu sayede okunmasını istemediğiniz mesajların korunmasını sağlamış olursunuz.

Profile Kimlerin Baktığı Hakkında Bilgi: Whatsapp Plus uygulamasında profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.

Silinen Mesajlar: Bazen yazılan mesajlar, bizler tarafından görülmeden yazan kişi silmektedir. Silinen mesajların yerine “bu mesaj silindi” ibaresi görürüz. Whatsapp Plus uygulaması sayesinde mesajlar silinse dahi mesaj kaydetme özelliği olduğundan dolayı silinen mesajları kaydedilen bölümünde görebiliriz.

Çevrimiçi ve Yazıyor İbaresinin Kaldırılması: Whatsapp uygulamasına girdiğimizde çevrimiçi görünürüz. Telefon rehberindeki kişiler Whatsapp’ta online olduğumuzu bilir. Mesaj yazarken ise yazıyor ibaresi profil fotoğrafının sağ alt köşesinde görünür. Whatsapp uygulamasıyla son görülme, tarih ve saatini kaldırabiliriz. . Fakat Whatsapp Plus uygulaması sayesinde hem çevrimiçi hem de yazıyor ibaresini tamamen ayarlardan kaldırabiliyoruz.

Whatsapp Plus İndir

WhatsApp Plus indir işlemi yapmak isteyen kullanıcılar bu işlemi nasıl gerçekleştireceği hakkında bilgi arayışına girer. Bu bilgiler hakkında internetten bilgiler elde etmek için araştırma yapar. Yeterli bir araştırmadan sonra kullanıcılar whatsapp plus uygulamasını indirir.

Whatsapp Plus APK Hakkında

Whatsapp Plus Google Play’de yer almayan bir uygulamadır. Whatsapp Plus uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların Öncelikle APK dosyalarını indirmesi lazımdır. Whatsapp Plus APK android telefonlar için kullanılmaktadır. Akp Whatsapp uygulamasına ek özellikler ekleyen bir programdır. Şu programın kaynağı Plusturkiye sitesidir

Whatsapp Plus, APK uygulamasını indirmeden kullanması mümkün olmayan bir uygulamadır. APK dosyası indirildikten sonra Whatsapp Plus kullanmaya başlayabilirsiniz. APK dosyası indirirken telefonlar bazen uyarı vermektedir. Bu uyarılardan bazıları şöyledir.

APK yükleme işlemi yaparken telefonunuzda diğer kaynaklardan yükleme yapılmıyor uyarısı aldığınız zaman ayarlara girip diğer kaynaklardan yükleme yapma özelliği açmanız gerekmektedir.

Whatsapp Plus APK İndirilirken Karşılaşılabilecek Sorunlar

Whatsapp Plus APK yüklenirken bazen insanlar hatalar ile karşılaşmaktadır. Bu hataların çözümleri aşağıdaki gibidir.

Whatsapp Plus APK yüklenirken kurulum sırasında paket ayrıştırma hatası verebilir. Bu hatayı gördükten sonra APK dosyasını tekrar indirmek gerekir. Çünkü bu uyarı eksik indirilmiş dosya anlamına gelmektedir. Tekrar indirdiğimiz zaman eksik dosyalar düzeltilir.

Telefonunuz APK dosyasını indirmeye çalışırken dosya açılamıyor uyarısı verebilir. Dosyayı açmak için Play Store’dan RAR veya ES dosya yöneticisi yüklemeniz gerekmektedir. Bu dosyalar yükledikten sonra Apk dosyasını açabiliriz.

Bazen ise yüklenemedi uyarısı alırız. Bunun sebebi ise orijinal WhatsApp’ı silmediğinizden kaynaklanır. Whatsapp’ı sildikten sonra bu işlemi gerçekleştirebiliriz.

Whatsapp Plus uygulamasını indirmek için android telefona ihtiyaç vardır. Eğer Android telefon kullanmıyorsanız Whatsapp Plus uygulamasını indiremezsiniz.

Bunlar Watsapp Plus uygulaması indirirken karşılaşabileceğiniz ve çözümlerini kolayca bulabileceğiniz hatalar ve çözümleridir.

Whatsapp Plus’ın Normal Whatsapp’tan Farkı

İki uygulama arasında gözle görülebilecek kadar büyük farklar vardır. WhatsApp Plus uygulamasına geçmeye karar verme sürecinde yardımcı olacak bilgiler aşağıdaki gibidir.

Whatsapp Plus Google Play’de yer almamaktadır. Telefonunuza Apk kurmanız gereklidir. APK kurulumunu Google Play’den yapabilirsiniz. Whatsapp’ta olmayan özelleştirme özellikleri bulunmaktadır. Temalar, renkler, yazı tipleri, yazı renkleri, arka planları gibi özellikleri kendi isteğinize göre değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bine yakın tema seçeneğine sahiptir.

Menünüzü, telefon rehberinizi, mesajlarınızı istediğiniz görünüme göre özelleştirebilirsiniz. Emoji ve çıkartma seçeneğiniz çok fazladır. Sesli aramaları iptal etme olanağınız bulunmaktadır. Profil resmi gizleme imkânınız vardır. Çoklu hesap kullanma imkânınız vardır. En fazla 4 taneye kadar hesap açabilme imkânınız bulunmaktadır. Önceden gönderilen mesajları silip geri alma seçeneğiniz vardır. Whatsapp Plus’ın Whatsapp’tan farkı bunlardır.

Whatsapp Plus Güvenlimi?

Whatsapp Plus resmi bir uygulama değildir. Resmi Whatsapp uygulaması kadar güvenli olması beklenemez.

Whatsapp Plus indir 2022 Nasıl Yüklenir?

WhatsApp Plus 2022 kolayca sitemizden indir -mek için yukarıda hemen indir yeşil butonuna tıklamanız yeterli. Kurulumdan önce orijinal Whatsapp’ınızı silmeniz gerekir. Zaten Plus kullanıcısıysanız Whatsapp Plus’ı silmenize gerek yoktur, sadece yeni sürümü indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra yükleme tamamlanacaktır. Kurulumdan sonra herhangi bir sorun yaşarsanız menüden Whatsapp’ı yeniden başlatmanız gereklidir. Yeniden başlattıktan sonra sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

[ilgiliMakale icerik_id=”1218″]

Leave a Reply