WhatsApp Plus indir 2021 En Son Verisyon Yukle

WhatsApp Plus indir

PlusLar sitesi tam güvenilir 2021 WhatsApp Plus indir -mek için Hiçbir ücret talep etmeyen ücretsiz bir sitedir. Uygulamalar en güvenilir kaynaklardan size için araşdırma yaptıkdan sonra indir -me linki sunulmaktadır, siz sitemizden bir çok popüler WhatsApp Plus uygulamalarını bula bilirsiniz, bunlardan bazıları Azeri WhatsApp Plus, WhatsApp AERO, GBWhatsApp Plus, FMWhatsApp Plus, ve diğer modfikasya olunmuş vatsap plus sitemizden kolayca indir -e bilirsiniz.

WhatsApp Plus

WhatsApp Plus indir
WhatsApp Plus indir
 • Sürüm: V15.01.5
 • Hacmi: 42 MB
 • Son Güncellenme tarihi: 25.03. 2021
 • Paket isimi: com.whatsapp (whatsapp ı silmeniz şart)

Hemen indir

Whatsapp Plus uygulaması son günlerde insanlar arasında kullanılan ve konuşulan popüler bir uygulamadır. Whatsapp Plus 2021 uygulaması Whatsapp uygulamasına nazaran daha çok özellik içermektedir. Whatsapp Plus Google Play’de yer almayan bir uygulamadır. Whatsapp Plus uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıları Yukardan Hemen indir linkine tıklayarak bedava indir e bilir, WhatsApp Plus Hakkında detaylı bilgileri burdan okuya bilirsiniz.

Azerice WhatsApp Plus indir 2021

Azerice WhatsApp Plus
Azerice WhatsApp Plus
 • Sürüm: V11.6
 • Hacmi: 39 MB
 • Son Güncellenme tarihi: 26.03. 2021
 • Paket isimi: com.azeplus2 (2 ikinci whatsapp plus)

Hemen indir

Basit ve Kullanışlı, Tüm Android Telefon modelleri için uygun% 100 Ücretsiz ve Çalışıyor, sıradan WhatsApp’ı silmeye gerek yok AZE PLUS 2021 2 ikinci bir WhatsApp olarak kullanılabilir, WhatsApp Plus indir -mesi, uygulamanın tamamen Azericeye Çevrilmiş, telefon başka bir dilde olsa bile WhatsApp + Azerbaycan dilinde olacak, Özel Azerbaycan Bayrağı Logosu ve Simgesi oluşturuldu, İndirmek için aşağı kaydırın ve aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın, Program sık sık güncellenir ve yeni özellikler eklenir, resmi web sitemiz AZEPLUS.COM‘u takip edin güncellemeler ve yazılım güncellemeleri, Program güncellemeleri ve izleme için ön Ekran görüntüleri aşağıda listelenmiştir. AZE PLUS Hakkında Detaylı bilgi.

WhatsApp Plus 2021

WhatsApp AERO indir

WhatsApp AERO indir
WhatsApp AERO indir
 • Sürüm: V8.70
 • Hacmi: 54 MB
 • Son Güncellenme tarihi: 27.03. 2021
 • Paket isimi: com.aero (2 ikinci whatsapp plus)

Hemen indir

WhatsApp Aero, WhatsApp deneyiminizi arşa çıkarmak için geliştirilmiş ve özelleştirmelerle zenginleştirilmiş en iyi WhatsApp Plus uygulamasıdır. Diğerlerinden farkı Mükemmel UI Tasarımı Tüm titizlikle işlenmiş ve düşünülmüş ayrıntılar uygulama deneyiminizi iyileştirmek için optimize edilmiştir. Tamamen Güvenli Aero, verilerinizin hiçbirini sunucumuzda saklamaz. Güvenliğiniz tamamen WP’nin uçtan-uca şifrelemesiyle sağlanır. Detaylı bilgi için resmi sitesine bakınız.

FMWhatsApp Plus indir 2021

FM WhatsApp Plus

Fouad Whatsapp
Fouad Whatsapp
 • Sürüm: V8.70
 • Hacmi: 44 MB
 • Son Güncellenme tarihi: 28.03. 2021
 • Paket isimi: com.fmwhatsapp (2 ikinci whatsapp plus)

Hemen indir

Geliştirici Fouad Makdad, FMWhatsApp Plus üretmek için gece gündüz çalıştı. Ayrıca birkaç başka versiyonunu da üretti. Ancak bu sürüm, Fouad Makdad tarafından üretilen en iyi sürüm olarak kabul edilir. Tüm modlarından en faydalısı olan bu uygulama, sahip olduğu şaşırtıcı özellikler dizisi nedeniyle popüler hale geldi. Parola korumalı konuşmalar, özelleştirme ve daha iyi dosya aktarımı ile birlikte gelir. Uygulama, yapılandırma ve kurulumdan sonra çok iyi çalışıyor. FM WhatsApp Plus 2021 Özellikleri

WhatsApp Plus Yukle

GBWhatsApp Plus Yukle

GBWhatsApp Plus indir
GBWhatsApp Plus indir
 • Sürüm: V15
 • Hacmi: 40 MB
 • Son Güncellenme tarihi: 23.03. 2021
 • Paket isimi: com.gbwhatsapp (2 ikinci whatsapp plus)

Hemen indir

WhatsApp Plus Yukle, bu uygulama için mevcut olan farklı modlar arasında, orijinal uygulamaya dayalı olarak geliştirilen, ancak ona yeni özellikler sağlayan ve halihazırda mevcut olan bazı seçenekleri genişleten işlevlere sahip olan bu GB WhatsApp’a dikkat çekmeliyiz. Aynı cihazdaki 2 WhatsApp hesabı ve diğer ekstra fonksiyonlar. Aynı uygulamadan aynı anda iki WhatsApp hesabı kullanın. Gizliliğinizi artıran işlevler: Çevrimiçi durumunuzu gizleyebilir, çift mavi onay işaretini gizleyebilir, sohbetlerinize erişmek için bir parola oluşturabilir, bir mesaj yazdığınızı veya kaydettiğinizi gizleyebilirsiniz … Belgeleri ve multimedya dosyalarını paylaşın: 50 MB’a kadar PDF, TXT veya DOC formatında belgeler gönderin, konumunuzu tek bir tıklamayla paylaşın, kişileri çok daha kolay paylaşın …
Kameraya iyileştirilmiş erişime sahip özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü, yazı tiplerinin özelleştirilmesi, kişileri aramak için yeni menüler ve bir çok farıklı fonksiyonlar, indir kendin keşf et.

Vatsap Plus Yukle

Vatsap Plus Yukle Uygulamasının Özellikleri

Whatsapp Plus uygulaması Whatsapp uygulamasına nazaran daha çok özellik içermektedir.

Son görülme: Normal Whatsapp uygulamasında insanlara mesaj gönderdiğiniz zaman gönderdiğiniz mesajın sağ alt köşesinde tik işareti bulunmaktadır. Mesaj gönderdiğiniz insanların internetleri kapalı ise mesajın sağ alt köşesinde tek tik işareti görülür. Eğer mesaj gönderdiğiniz karşı tarafın interneti açık ise gönderdiğiniz mesajın sağ alt köşesinde çift tik işareti görülür. Mesajı karşı taraf görene kadar tik işaretleri siyah renkli olacaktır. Karşı taraf mesajı gördüğü andan itibaren tik işareti mavi renge dönecektir.

Normalde bu olaya son günlerde görüldü olayı denilmektedir. Karşı tarafın mesajınızı gördüğü mavi tik ile anlaşılır. Mesajları okuduğunuzu karşı tarafın anlamaması için normal Whatsapp uygulaması ayarlarından değişiklik yapabilirsiniz. Whatsapp Plus 2021 yukle uygulamasının yeni sürümü ile bu tik işaretini kaldırma imkânımız bulunmaktadır. Whatsapp Plus uygulaması sayesinde artık mesajlarınızı sağ alt köşesinde tik işaretleri bulunmamaktadır. Bu özelliği sayesinde gizliliğiniz korunmuş olur. Veya karşından gelen mesajları okuduğunuzu karşı tarafa göstermemiş olursunuz.

Tema: Whatsapp Plus uygulamasında yüzlerce tema bulunmaktadır. Whatsapp Plus uygulaması kullanıcıları temada bulunan çeşitlilik sayesinde kendime uygun temayı bulabilir veya uygulamanın ara yüzünü kendisine göre değiştirebilir. Telefonda kullanılan mesaj uygulamasını kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

WhatsApp Plus Hakkında
WhatsApp Plus Hakkında

Resim ve Videolar: Whatsapp Plus sayesinde telefonunuza gelen resim ve videoların kalitesini bozmadan indirebilirsiniz. Video ve resimleri gerçek boyutlarıyla indirerek orijinalliğini bozmamış olursunuz. Daha büyük dosyaları indirme olanağını da bulabilirsiniz.

Mesaj Şifreleme: Whatsapp Plus uygulaması sayesinde mesajlarınıza şifre koyabilirsiniz. Bu sayede okunmasını istemediğiniz mesajların korunmasını sağlamış olursunuz.

Profile Kimlerin Baktığı Hakkında Bilgi: Whatsapp Plus uygulamasında profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.

Silinen Mesajlar: Bazen yazılan mesajlar, bizler tarafından görülmeden yazan kişi silmektedir. Silinen mesajların yerine “bu mesaj silindi” ibaresi görürüz. Whatsapp Plus uygulaması sayesinde mesajlar silinse dahi mesaj kaydetme özelliği olduğundan dolayı silinen mesajları kaydedilen bölümünde görebiliriz.

Çevrimiçi ve Yazıyor İbaresinin Kaldırılması: Whatsapp uygulamasına girdiğimizde çevrimiçi görünürüz. Telefon rehberindeki kişiler Whatsapp’ta online olduğumuzu bilir. Mesaj yazarken ise yazıyor ibaresi profil fotoğrafının sağ alt köşesinde görünür. Whatsapp uygulamasıyla son görülme, tarih ve saatini kaldırabiliriz. . Fakat Whatsapp Plus uygulaması sayesinde hem çevrimiçi hem de yazıyor ibaresini tamamen ayarlardan kaldırabiliyoruz.

Leave a Reply