WhatsApp AERO APK indir 2021

WhatsApp AERO APK indir 2021

WhatsApp AERO Türk geliştiricisi Hazar Bozkurt tarafından geliştirilmiş olan üstü bir uygulama, Sitemizden en son sürümü olan WhatsApp AERO apk indir 2021 tam güvenilir bir şekilde, WhatsApp AERO hakkında detaylı bir şekilde yazımızda açıklama verdik lütfen yazımızı Sona Kadar Okuyun ve yazımızın sonunda indir linkini bula bilirsiniz

WhatsApp AERO indir

Whatsapp, bu yüzyılın inanılmaz derecede popüler ve büyüyen uygulamalarından biridir. Her ay 500 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğu için herhangi bir tanıtım gerektirmez. Akıllı telefonlarımıza aldıktan sonra yüklediğimiz ilk uygulama. WhatsApp AERO indir 2021, kullanıcıya basit ve güvenli kullanım sağlayan bazı en yeni özelliklerin eklenmesi ile orijinal Whatsapp’ın modifiye edilmiş sürümüdür. APK’sının kullanıcıları için güvenilir ve ücretsiz olduğunu söyleyebilirsiniz.

Dahası, Üçüncü Taraf geliştiriciler tarafından gelişmiş güvenlik ve gizlilik özellikleriyle birlikte geliştirilmiştir. Bu APK uygulamasını yükleyerek kullanıcı, durumlarını, profil resimlerini ve sohbetlerini kimden kısıtlayacakları gibi gizlilik endişelerini kontrol edebilir. Bu ek gizlilik özellikleri, bu uygulamayı kullanıcılar için daha güvenilir hale getirir.

Ayrıca, APK geliştiricileri, kullanıcının zaten çökmüş mesajlarını silmesine yardımcı olan başka bir özellik eklediler, harika değil mi? Ayrıca, bu olağanüstü uygulamayı kullanarak çevrimiçi durumunuzu da gizleyebilirsiniz.

WhatsApp AERO Olağanüstü Bir Uygulama

Temiz parazitle tasarlanmış ve kullanıcı dostu özelliği onu Whatsapp’ın diğer modlanmış sürümlerinden benzersiz kılıyor. Hepimizin bildiği gibi Whatsapp, kullanıcının ihtiyaç duyduğu bazı gelişmiş özelliklere sahip değildir. Bu nedenle bu uygulama, temel özelliklerin yanı sıra orijinal Whatsapp’ta bulunmayan en son özelliklerden bazılarıyla tasarlanmıştır. Dahası, gizliliğinizi ve güvenlik endişelerinizi rahatsız etmeyecek pek çok kullanışlı özellik eklenmiştir.

WhatsApp AERO Hakkında Bilmeniz Gereken Bazı Önemli Noktalar

Resmî Whatsapp’ın en son özelliklerle tasarlanmış ve kullanıcılar için daha güvenli ve kullanıcı dostu hale getirilmiş modifiye edilmiş sürümüdür. En önemlisi, Resmi Whatsapp geliştiricileri tarafından değil, Üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. Onların tarafından tasarlanmamış olmasına rağmen, kullanımı güvenlidir. Sonuç olarak, gizliliğinizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Böylece herhangi bir stres yaşamadan kurabilir ve kullanabilirsiniz. Aklınızda tutmanız gereken bir diğer önemli şey, kişisel yaşam ve gündelik sohbet için her zaman ikinci hesabınız olarak bu Whatsapp’ı kullanmaktır.

WhatsApp AERO APK Özellikleri

Daha önce de belirtildiği gibi, bu uygulama pek çok ek ve gelişmiş özellik ile tasarlanmıştır.

Önceden Yerleşik Mesaj zamanlayıcı

Bu, Whatsapp AERO APK’sına eklenen en şaşırtıcı özelliklerden biridir. Birisine veya sevdiklerinize mesaj atmayı unuttuğunuz veya arkadaşınızla sohbet başlatmayı unuttuğunuz bir zaman gelir, ancak bu özellikle, mesajlarınızı belirli bir zamanda gönderilecek şekilde planlayabilirsiniz. Önceden oluşturulmuş bu mesaj zamanlayıcı ile, mesajınız düzelttiğiniz anda otomatik olarak istediğiniz kullanıcıya gönderilecektir. Bu şekilde WhatsApp AERO, siz hiçbir şey yapmadan mesajı o kişiye gönderecektir.

Ayrıca, bu özelliği kullanmak için güvenli ve iyi bir Wi Fi bağlantısı gereklidir. Öyleyse, bu özelliğin tadını çıkarın ve profesyonel hayatınızı bozmadan arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle iletişimde kalın.

WhatsApp AERO indir

indirmeye başla

Anti-Ban APK

Whatsapp’ın modifiye edilmiş sürümlerini yükleyen kullanıcılar, resmî uygulama tarafından yasaklanmanın acısını yaşayabilir. Ancak en son sürümünü yükleyerek, Geliştiriciler sorunu çözdüğü için yasaklanmaktan kurtulabilirsiniz. Dolayısıyla, bu özellik bu uygulamayı % 100 güvenli ve kullanımı güvenli hale getirdi.

Köklü Durum İndirme Özelliği

Arkadaşlarınızla sohbet etmenin ve resimlerinizi paylaşmanın yanı sıra, bu inanılmaz uygulamayı kullanarak durumlarınızı da yükleyebilirsiniz. Bu özellik ile hayatınızın parçalarınızı statüler ve hikâyeler açısından paylaşırken ailenizle daha yakınlaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı, arkadaşları veya ailesi tarafından yüklenen ve mümkün olmayan durumları ve hikâyeleri resmî Whatsapp kullanarak indirebilir.

Eklenmemiş Kişileri Arayın

Resmî Whatsapp kullanıyorsanız, arama yapmadan veya mesaj göndermeden önce numarayı eklemeniz zorunludur. Ancak bu, kişi listenize eklenmemiş olsa bile bir mesaj gönderebileceğiniz veya bir kişiyi arayabileceğiniz için WhatsApp AERO ile durum böyle değildir.

Grup Adını 35 Karakterden Fazla Ayarlayın

Grup sohbeti, sevdiğimiz resmî Whatsapp’ın en iyi özelliklerinden biridir. Arkadaşlarımız ve aile üyelerimizle uzun saatler boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadan grup sohbetini sevdiğimiz için. Ancak, grup adını kurmaya gelince, 25’e kıyasla 35 olan karakter sınırını aştık ki bu şaşırtıcıdır. Bu nedenle, grubunuzun herhangi bir komik veya ilginç adını 35 karakterle tutabilirsiniz.

İstemediğiniz Aramaları Engelleyin

Evet, bu mükemmel uygulamayı yükleyerek, sizi rahatsız eden kişilerden herhangi birinin sizi tekrar tekrar arayarak aramasını engelleyebilirsiniz. Bu özellik, tamamen kişiyi değil, sadece onların aramalarını engelleyerek size yardımcı olacaktır. Bunu, ayarlara giderek belirli bir kişinin çağrı alma seçeneğini kapatarak yapabilirsiniz.

90’dan Fazla Resim Gönderin

Bu uygulamanın bir diğer harika özelliği, Resmi Whatsapp’ı kullanırken mümkün olmayan bir seferde 90 adede kadar resim gönderebilmenizdir. Öyleyse, bu uygulamanın bu son derece faydalı özelliğinin tadını çıkarın.

Yükleme Rehberi

WhatsApp AERO’ı nereden indireceğinizi ve nasıl kuracağınızı biliyor musunuz? Endişelenmeyin. Android telefonunuza yüklemek için, bu kurulum kılavuzunu incelemeniz yeterlidir.

Öncelikle, güvenilir bir kaynaktan indirmeniz gerekecek. Google’da WhatsApp AERO indir yazın, güvenli koşullar altında indirin. APK’yı indirdikten sonra, telefonunuzun Dosya Yöneticisine gidin, Whatsapp AERO APK’sını arayın ve üzerine dokunun. Bu, kurulum sürecini başlatacaktır. Kurulum işlemi birkaç dakika sürebilir.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra aslında hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve harika ve kullanışlı özelliklerini kullanmaya başlamak.

WhatsApp AERO Hakkında Bazı Sık Sorulan Sorular (SSS)

  • Resmî bir uygulama mı?

Hayır, WhatsApp AERO, birçok özellikle birlikte gelen orijinalin üçüncü taraf değiştirilmiş bir sürümüdür. Whatsapp, ek yararlı özelliklerin hiçbirini sağlamadığından, birçok üçüncü taraf geliştirici, deneyimini daha da iyi hale getirmek için uygulamaları değiştirdi.

  • Nereden indirebilirim?

Uygulama değiştirildiği ve üzerinde bazı değişiklikler yapıldığı için Play Store’da mevcut değildir. Ancak, adını Google’da arayabilir ve güvenilir ve popüler olması en üst sıraya yerleştirilmesinin nedeni olarak en üstteki siteden indirebilirsiniz.

  • Ücretsiz midir?

Evet, orijinal sürümden itibaren her zaman ücretsizdir. Uygulamayı kullanmak için ücret yoktur. Tamamen ücretsizdir ve gelecekte de bedelsiz kalacaktır.

  • Kullandığım için yasaklanacak mıyım?

Hayır, aslında uygulama, orijinal sürümde bulunmayan bazı ek yararlı özelliklerden yararlanacak şekilde değiştirildi.

  • Resmî sürümü kullanan diğer kişilerle iletişim kurabilecek miyim?

Evet, Whatsapp’ın resmi sürümünü kullanan kişilerle hâlâ sohbet edebilir, sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Hangi sürümü kullandıkları önemli değil, çünkü tüm Whatsapp üçüncü taraf sürümleri kusursuz çalışıyor ve sorunsuz bir şekilde birbirleriyle iletişim kuruyor.

One comment

Leave a Reply